
Спідниця-Міні Karma Коттон Розмір S-М Фіолетовий фон Квітковий принт (20778)
520 ₴
- В наявності
- Код: 20778
- +380 (63) 603-30-02
Легка бавовняна міні-спідниця з оборкою, на широкій резинці. Еластичний верх "в резиночку" красиво облягає фігуру.
Бавовна легкий у догляді і практичний. В силу його високої повітропроникності, він не викликає алергічних реакцій. Тому якщо ви бажаєте отримати виріб з легкої натуральної тканини, бавовна стане відмінним вибором.
Прати кольорові вироби з бавовни рекомендують при температурі, що не перевищує 40ºС. Прати можна в машині.
Розмір S-М. Обхват талії: від 50 до 80 см, Обхват стегон до 110 см, довжина від пояса: 30 см, ширина резинки: 20 див. Країна-виробник Індія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karma |
| Країна виробник | Індія |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид спідниці | Міні |
| Силует | Трапецієподібний |
| Довжина виробу | 30 см |
| Сезон | Літо |
| Посадка | Завищена талія |
| Колір | Фіолетовий |
| Склад | Бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Міжнародний розмір | S-M |
- Ціна: 520 ₴

