Міні-спідниця з оборкою, з застібкою-блискавка. Бавовняна тканина м'яка і приємна, добре драпірується, лягаючи м'якими складками.
Бавовна легкий у догляді і практичний. В силу його високої повітропроникності, він не викликає алергічних реакцій. Тому якщо ви бажаєте отримати виріб з легкої натуральної тканини, бавовна стане відмінним вибором.
Розмір М. Обхват талії - до 90 см, обхват стегон - до 120 см, довжина виробу - 33 див. Країна-виробник: Індія.
Прати кольорові вироби з бавовни рекомендують при температурі, що не перевищує 40ºС, можна Прати в машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karma |
| Країна виробник | Індія |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид спідниці | Міні |
| Силует | Трапецієподібний |
| Довжина виробу | 33 см |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Сезон | Літо |
| Колір | Чорний |
| Склад | Бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



