
Плаття Літнє Karma Noori Коттон Розмір S/М Бежевий + коричневий (20427)
880 ₴
- В наявності
- Код: 20427
- +380 (63) 603-30-02
Літнє плаття Noori з оборкою виготовлено з легкого бежевого бавовни з геометричним візерунком коричневого кольору. Модель оснащена двома кишенями. Тканина м'яка і приємна, красиво драпірується, лягаючи м'якими складками.
Хлопок очень легок в уходе, он практичен, приятный на ощупь. В силу его высокой воздухопроницаемости, он не вызывает аллергических реакций. Поэтому если вы желаете получить изделие из легкой натуральной ткани, хлопок станет отличным выбором.
Размер S/М. Обхват груди: 70 см, Обхват талии 80 см, обхват бедер: до 120 см, Длина изделия от горловины: 86 см. Страна-производитель Индия.
Прати кольорові вироби з бавовни рекомендують при температурі, що не перевищує 40ºС, можна Прати в машині. Для сушіння вироби з бавовни краще підвішувати вологими, а після гладити праскою в режимі "бавовна/льон" з парою або у вологому стані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karma |
| Країна виробник | Індія |
| Фасон сукні | Без бретелей |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Склад | Бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 70 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Додаткові | |
| Колір і відтінок | Бежево-коричневий |
- Ціна: 880 ₴

