Ефектний кулон Win "Ікло Дракона" зі сталі.
Дракон означає благородство, силу, загадковість, є уособленням творчої сили, енергії, багатства. Володіючи незвичайною могутністю, він здатний збільшувати в багато разів такі якості як щедрість, щирість, благородство. Міфічні ікла дракона зцілюють від усіх хвороб. Вони згадуються в легенді про Ясона, як насіння, з яких виростають непереможні воїни.
Розмір кулона:4,2х1,9. Довжина шнурка: 45 див. Застібка-карабін. Вага виробу: 14 гр. Країна-виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Вага | 14 г |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
| Матеріал ланцюжка | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Win |
| Зображення | Дракон, Ікло Дракона |
| Колір і відтінок | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴





