Фу-Сін - Зірка щастя. У пізній китайській народній міфології божество щастя, одне з божеств тріади зоряних духів - сан синь. Символізує щастя і велику удачу, приносить в будинок матеріальне благополуччя і стабільність. Його атрибутами можуть монети, золоті злитки, чаша багатства. Металевий брелок з фігуркою Шоу Сіна стане гарним подарунком того, кому ви щиро хочете побажати щастя, процвітання і благополуччя. Країна-виробник: Україна. Матеріал: бронза. Розмір: 8х1,5х1,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 80 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бронза |
| Тематика малюнка/форми | Нецке |
| Колір | Бронзовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


