
Бар-Кейс Валіза 6 пляшок Carga Valiosa Цінний вантаж Карта Світу 57х37х18 см Коричневий (15868)
1 430 ₴/упаковка
- Нет в наличии
- Код: 15868
+380 (96) 726-16-64
- +380 (63) 603-30-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бар-кейс у вигляді вінтажної валізки вміщує в себе шість пляшок. Чемодан вбереже напої від падіння і сонячного світла. Зручна ручка дозволяє легко і комфортно переміщати бар. Чемодан закривається на два металевих замка-гачка і декорований стародавньою картою світу. Такий кейс в колоніальному стилі, в натуральній колірній гамі, прикрасить ваш інтер'єр. Цей оригінальний аксесуар стане чудовим подарунком для справжнього поціновувача алкоголю.
Розміри вироба: 57х37х18 см. Натуральна колірна гамма. Матеріал: дерево. Країна-виробник: Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | Дерево |
| Вариант установки | Настольный |
| Применение | Бытовое |
| Вместимость бутылок | 6 шт. |
| Способ размещения бутылки | Индивидуальная ячейка |
| Количество индивидуальных ячеек | 6 шт. |
| Расположение бутылки | Горизонтальное |
Информация для заказа
- Цена: 1 430 ₴/упаковка

